צלם לחתונה קטנה

גם היום, בעידן בו לכל אחד מאיתנו יש פלאפון משוכלל שמאפשר לנו לצלם תמונות רגילות ווידיאו, ולמרביתנו יש מצלמות דיגיטליות שמאפשרות לנו לצלם תמונות באיכות גבוהה, הרי שנעשה אירוע, בוודאי אם מדובר בחתונה, אנחנו נזמין צלם מקצועי שיתעד אותה.

לשמחתנו הרבה בישראל פעילים צלמי אירועים רבים אשר מאפשרים לנו ליהנות מאפשרות לתעד את האירועים שלנו ברמה גבוהה. לא משנה אם זו חתונה קטנה או גדולה. מה שכן, ברור מאליו שיש הבדל מסוים בין צילום חתונה קטנה ומצומצמת לצילום חתונה גדולה.

אנחנו נתמקד במאמר זה, בצילום חתונה קטנה ולו מהסיבה הפשוטה, שמרבית הזוגות עורכים חתונות כאלה. מדובר על חתונות של עשרות אורחים, וקצת מעבר לכך. בדרך כלל איכות הצלם בחתונה כזו היא מאוד חשובה, מאחר ויש מעט מאוד קהל אז קל מאוד להבחין בסממנים של התיעוד ואם התמונות לא יוצאות טוב, אז קל מאוד לראות זאת. לעומת חתונות גדולות, אז יש הרבה אורחים, מצולמות הרבה מאוד תמונות עם דמויות שונות, ולכן גם אם התמונות לא יוצאות טוב, סביר להניח שתהיה מספיק בחירה, מצד אחד, ומצד שני, זה לא ישפיע כל כך על תיעוד האירוע.

כיצד בוחרים צלם לחתונה קטנה?

ראשית צריך לזכור, באירוע קטן יש משמעות גדולה לכך שהצלם יהיה נוכח אך לא מורגש. כלומר, חשוב שהוא יהיה במקומות הנכונים, שהוא יתעד את הרגעים החשובים, אך שלא יפריע למהלך האירוע. קל מאוד לצלמים, בוודאי באירועים קטנים, להפוך ולהיות הגורמים הבולטים. לכן חשוב שהוא ידע לא להיות מורגש, אך לעמוד במקומות הנכונים בשביל לתפוס את הרגעים המרגשים.

שנית, מן הסתם, הצלם צריך להופיע באירועים עם מספיק כלים ואמצעים, בשביל לצלם את הזוג מזוויות שונות וכן את האורחים ברגעי השמחה השונים. חשוב שמראש הוא יקבע עם הזוג, מה לצלם, את מי לצלם, כך שלא יווצר מצב שיהיו תמונות חסרות באירוע של אף אחד מהדמויות החשובות באירוע.

שלוש, צריך לזכור, צלם לחתונה קטנה לא מסיים את עבודתו עבור הזוג בסוף האירוע, אלא הוא צריך גם לפתח את התמונות, לערוך אותן ובסופו של דבר לשלוח אותן למעצבת שתערוך עבור בני הזוג בוק חתונה מרשים כפי שסוכם ביניהם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *