מקומות לאירועים קטנים

אירועים משפחתיים, חברתיים, ואפילו כאלו המגיעים ממקום העבודה , הם אירועים משמחים. אך לא תמיד רוצים לערוך אירועים גדולים מידי ומספיק מקום קטן ואינטימי שיכיל את כמות האנשים המוזמנים. לאחרונה ניתן לראות ברחבי הארץ מקומות בהם ניתן לערוך אירועים קטנים אבל עדיין לחוות את האירוע באופן בולט ונעים שיתאים לאווירה.

לא חייבים להזמין את כל העולם ואשתו

אירועים קטנים לא מעידים על שום דבר, יש אנשים שלא רוצים לערוך אירוע ענקי ולהזמין את כל מי שאומרים לו שלום ברחוב. אלא מספיקים לו מקומות לאירועים קטנים. מקום נחמד ונעים (כמעט כמו הסלון הביתי) לבוא לארח ולשמח. שלא תטעו לרגע מדובר באירוע לכל דבר ויש לתכנן מראש כל פעולה שעושים. אך יחד עם זאת מומלץ לבדוק ולמצוא מקום בו היחס הוא אישי יותר ונעים שבו ניתן לדבר עם מארגני האירוע בגובה העיניים. אירועים גדולים מידי יוצרים המוניות ולא תמיד יכולים אנשי הצוות והמקום לדאוג לפרטים הקטנים ביותר שלעיתים עושים את כל האירוע.

צניעות זו לא מילה גסה

כולם מדברים על עיצוב ויוקרה מבחינה ויזואלית – שזה דבר חשוב אין ויכוח על זה , אבל מה בנוגע לחוויית "המשתמש" בעלי האירוע איפה הם נמצאים בכל הסיפור הזה? אז זהו שבסופו של דבר צריך להרגיש בנוח עם המקום , הצוות וכמובן העיצוב , האוכל ויתר הדברים שהופכים אירוע למיוחד. אפשר לעשות אירוע מיוחד גם במקום קטן ואינטימי. לא חייבים (למי שלא חש צורך בכך) להפיק אירוע תרבותי בקנה מידה של קיסריה. גם "מופע" אינטימי זה בסדר ולעיתים הרבה יותר מרגש. ובכל זאת הפינוק לא נעלם אלא נותנים לו ערך וחשיבות הרבה יותר גדולה במקומות לאירועים קטנים.

אירוע שלא שוכחים מהר

הפקת אירוע היא הוצאה כספית לא קטנה ואם כבר מוציאים סכומים כאלו ואחרים רוצים שהאירוע לא יישכח מהר, ולכן גם אם בוחרים מקום לאירוע קטן בתל אביב כדאי לייצר אירוע שידברו עליו אם זה אטרקציות מיוחדות, פעילויות , משקאות מיוחדים וכדומה. כך ללא ספק כל מי שהשתתף באירוע יזכור אותו לזמן רב.

אם אתם עומדים בפני החלטה היכן לערוך אירוע חשוב : חתונה, יום הולדת, בר/ת מצווה, ברית/ה ואפילו אירועים עסקיים תבדקו אולי תתאהבו במקומות לאירועים קטנים. במקומות כאלו תוכלו למצוא חניה בשפע (בעיקר עם מדובר על אזור המרכז), תאורה, הגברה, צוות מקצועי, ועוד.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *