טבעות נישואין

יום הנישואין הוא ללא ספק אחד מהימים המרגשים ובעלת משמעות נפשית וסמלית עמוקה בו אנו מוקפים חברים ובני משפחה, שבאו לשמוח איתנו את ימינו, לתמוך ולהיות שם. יום הנישואין היא חגיגה של פעם בחיים ועל כך, חשוב שהאירוע, על כל המוזמנים, יהיה בדיוק כפי שרציתם אותו ולפי רצונכם הבלעדי ושיעניק לכם אושר ושביעות רצון, על כל מרכיביו, החל מהאולם עבור בשמלה וכלה בטבעת. ומה מסמל יותר מהכל את הביחד הזה אם לא טבעת הנישואים?

מה החשיבות של הטבעת?

טבעת הנישואין היא לא רק תכשיט, טבעת הנישואים הינה טבעת אשר מזכירה לכולנו ברמת היום יומית למחויבות שאתם לוקחים בה חלק, הטבעת היא מה שנשאר גם לאחר סיום האירוע והטבעת היא זו שמסמלת את הביחד שלכם אל מול שאר העולם ביום יום. הטבעת לא רק מראה עבורכם ועבור הסובבים אתכם שאנו מעריכים ומכבדים אחד את השני, אלא גם מתזכרת לנו בכל יום את הברית שכרתם אחד לשניה שהיא לאהוב אחד את השני בחולי ובעוני ובימים קשים ושמחים, ביום רגיל וגם ביום חג. זוהי גם תזכורת אישית לנו, מפני שלהסתובב עם טבעת נישואים על האצבע זאת הודעה לכך שהמעשים שלנו משפיעים לא רק עליכם וזו עוד דרך להראות שאתם לוקחים את האחריות על שני הידיים. בשל העובדה שאנו מאחלים לכם הרבה שנות נישואין מאושרות ופוריות, אנו גם ממליצים לכלה ולחתן לעצב את טבעת הנישואין בהתאם, ככזו שתוכל להשאר אתכם שנים רבות.

טבעות נישואין תכשיטי הנסיכה

אז איך אפשר לבחור את הטבעת המתאימה ובמה הכי כדאי להשקיע?

בשל היותן בשימוש יומי וארוך טווח, כדאי כמובן להשקיע בעיצוב טבעות הנישואין, הרי בכל זאת אתם הולכים לראות אותן על האצבע שלכם בכל יום בעשרות השנים הקרובות. לא רק החיצוניות זה מה שקובע, אלא בנוסף רצוי לבדוק את איכות החומרים והתוצאה הסופית ולעשות מדידות שתבדוק שהטבעות מתאימות בגודלן במדוייק. גם העניין הכלכלי משחק תפקיד כאשר אנו רוכשים מתכות איכותיות ויוקרתיות ואף על פי שלא מומלץ להתקמצן, כדאי לקבוע מראש תקרה תקציבית, על מנת לעזור בסינון האפשרויות וגם על מנת להימנע מחיכוכים מיותרים.

בחירת הטבעת מבין טבעות נישואים יוקרתיות יכולה להיות קשה, בגלל המבחר הגדול, שיכול לבלבל. לכן כדאי לשים לב לכמה נקודות מפתח שיעזרו לכם בתהליך. קודם כל, תתחילו לחפש כמה שיותר מוקדם, כך תוכלו לחסוך זמן יקר שלא יתבזבז סתם. קיבעו את התקציב שלכם כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם לשלם בעד הטבעות, דבר שיכול לעזור לכם לצמצם את האפשרויות ולהתמקד ובכך להגיע לבחירה הנכונה. בנוסף, כדאי לזכור שהטבעת הולכת לשמש אתכם לטווח הארוך, לכן היא חייבת להיות בנוייה מחומרים איכותיים, ברמת גימור גבוהה והיא חייבת להיות נוחה על האצבע ולשבת עליה כמו שצריך, דבר שלעיתים קרובות מצריך מדידות.

 טבעות נישואים של תכשיטי הנסיכה

טבעות מעוצבות בהתאמה אישית

בחירת עיצוב טבעת הנישואים היא החלטה אינטימית ואישית, שמבוססת רובה ככולה על טעמכם האישי. ישנם אנשים אשר מעדיפים טבעות גדולות בעלות נוכחות, חלק אחר מהאנשים רוצים לחרוט את שמותיהם או את תאריך החתונה וחלק מעדיפים טבעות חלקות ועדינות. אנחנו לא נחליט בשבילכם, אבל אנו כן מתחייבים לתת לכם את כל הסיוע והייעוץ שתזדקקו לו בתהליך בחירת הטבעת ולהציע לכם מגוון רחב של תכשיטים  כי בסופו של דבר חשוב שטבעות הנישואין שלכם יהיו מעוצבות באופן שאליו אתם הכי מתחברים, בין אם אתם מעדיפים טבעות עם גדולות, בין אם אתם מעדיפים טבעות פשוטות יותר, או בכלל מאמינים שטבעות נישואין צריכה להיות חלקה כדי לסמל נישואין חלקים.

בחברת תכשיטי הנסיכה יעניקו לכם עזרה מיקצועית כדי שתעשו את הבחירה הרצויה, כנסו עוד היום לאתר והשאירו פרטים ונציגה מיקצועית תחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *