חולמת על שמלת כלה מחמיאה שנתפרה בדיוק עבורך?

שמלת כלה התפורה במיוחד עבורך לא צריכה להישאר בגדר חלום

כלות עתידיות רבות מוצאות את עצמן מחפשות שמלות כלה אצל מעצבי שמלות רבים, אך הן לא מצליחות למצוא שמלה מושלמת כפי שהן דמיינו. מצב זה עשוי להיות מתסכל, אך כיום יותר ויותר מעצבי שמלות פותחים אפשרות של הזמנת שמלה בעיצוב אישי. כך, כל אחת יכולה לעצב את השמלה כיד הדמיון שלה, עם שימוש בבדים המיוחדים ביותר ובגזרה שמחמיאה למידות הגוף יותר מכל שמלה שניתן למצוא בחלונות הראווה.

 

כיצד מוצאים מעצב שמלות ראוי?

חיפוש אחר מעצב שמלות שיוכל לתפור שמלה בדיוק לפי הטעם האישי ומידות הגוף הוא משימה שחשוב לדעת לבצעה בצורה נכונה:

  • מתן אפשרות בחירה מלאה בבדים – המעצב צריך להקשיב לרצונותייך בנוגע לשמלה באופן מלא. עדיף תמיד לבחור במעצב שמלות שייקח אותך יחד איתו לחיפוש אחר בדים מתאימים. המטרה היא שהמעצב ייעץ לך בנוגע לבחירת הבדים, יסביר מה נראה טוב על הגוף ומה ישתלב יפה עם המראה הכללי של השמלה, אך שלא יחליט עבורך בנחרצות מהם הבדים שיהיו בשימוש.
  • שימוש במכונות תפירה איכותיות – מכונות תפירה הם כלי העבודה המרכזי של מעצב שמלות הכלה. חשוב לשים לב שהוא משתמש במכונות שיוצרות תפרים מדויקים וחזקים מאוד. המטרה בסופו של דבר בתפרים היאשמלות כלה חלומיות שהם יחזיקו מעמד בצורה טובה ושהם יהיו מוסתרים ככל האפשר. ניתן להשיג את המטרה הזו רק באמצעות מכונות תפירה איכותיות. דעו שהמכונה איכותית לפי הסתכלות עליה ועל תפרים שהיא ביצעה.
  • צפייה בעבודות קודמות – בסופו של דבר, אין טוב ממראה עיניים. כל מעצב יכול להבטיח הבטחות כאלו ואחרות, אך המראה של שמלות שהוא ביצע בעבר יאפשר לכן להיות בטוחות שהוא יודע לעצב כראוי. נסו לקבל טלפון של לקוחות ותשאלו אותן לפי מה הן עיצבו את השמלה. אם הן יכולות להציג עבורכם תמונה של השמלה שהן תכננו ואת התמונה של השמלה שעוצבה לבסוף, תוכלו לדעת אם המעצב יוצר שמלות בהתאמה מקסימלית לרצון הלקוחה.
  • שירות עם יחס אישי – למרבה הצער קיימים מעצבי שמלות אשר מתעניינים בעיקר בכסף שלכן. ניתן לזהות כאלו על פי מידת היחס שהם נותנים לכם. תמיד עדיף ללכת למעצב שמעניק לכן יחס אישי ומתחשב כבר משיחת הטלפון הראשונה. סימנים ליחס טוב הם הזמנה למפגשים מרובים, התייחסות לדאגות קטנות לגבי השמלה וטון דיבור נעים.

עיצוב שמלה שמתאים לגוף

לכמעט לכל אישה יש בראש שמלת כלה שהיא חלמה עליה מאז ומתמיד. חשוב לדעת שכאשר מעצבים שמלה לפי מידות הגוף, היא עשויה להיראות אחרת מזו שנראתה במגזין או בראש, כיוון שהגוף של כל אחת ואחת הוא שונה. כדאי לבחור במעצב איכותי שיעניק לכן עצות לשינויים קטנים בשמלה, שבסופו של דבר יגרמו לה להיות חלומית.

 

באדיבות תופף ויקטור, מכונות תפירה לכל כיס ולכל מטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *