צלם חתונות – איך לבחור וכמה זה עולה לנו?

צלם חתונות

צלם חתונות

החתונה היא ללא ספק אחד האירועים המרגשים ביותר שתחוו בחייכם. בשאיפה להתחתן פעם אחת ולחיות עם אהובנו כל חיינו, הרי שמדובר באירוע חד פעמי ולכן חשוב שיתועד ויונצח היטב. בעידן הדיגיטלי של היום קל יותר לצלם אירועים. מלבד הפקת תמונות באיכות גבוהה ניתן גם להפיק סרטי ווידיאו איכותיים ומקיפים לכל שלבי האירוע כאשר מומלץ להוסיף גם מצלמת רחפן שתספק זוויות צילום נוספות ומרהיבות ממעוף הציפור. כמה צלמים צריך? איך לבחור צלם חתונות? וכמה הוא עולה לנו? על כך ועוד ננסה לענות בדקות הקרובות.

כמה צלם עולה לנו?

ההוצאות הרבות של ארגון החתונה מחייבות את בני הזוג ו/או מארגני האירוע לעמוד בתקציב שלהם ולנסות להפחית מהעומס הכלכלי אצל כל אחד מנותני השירותים, כולל הצלם. משום כך אחד הדברים הראשונים שהם מבקשים לברר עם הצלם הוא את המחיר שלו. צלמים המעוניינים לדון ולדוש אתכם לפני שיתנו לכם את הצעת המחיר יהיו לרוב אנשים הסומכים על הלשון שלהם ועל יכולת המכירה שלהם יותר מאשר על היכולות המקצועיות שלהם. אנו לעומת זאת נשמח לעדכן אתכם שחבילת שירותי צילום בסיסית לחתונה עולה באזור ה3500 שח. החבילה כולל מגוון שירותים בתחום הצילום: צלם חתונות מקצועי ומנוסה שיפיק תמונות סטילס מקצועיות במהלך כל שלבי החתונה. כמו כן השירות הבסיסי בדרך כלל יכלול גם את הקלטת הווידיאו של האירוע והפקת סרט החתונה של הזוג. חבילות צילום מורחבת יותר יכולה לעלות גם 5-7 אלף ₪ ויותר בהתאם לכמות הצלמים והציוד הנדרש, שירותי הפיתוח ועוד.

כמה צלמים צריך?

צוות צילום בסיסי ידרוש בדרך כלל שני צלמי סטילס וצלם וידיאו בנוסף אליהם. ככל שכמות המוזמנים גדולה יותר כך הצוות ילך ויתרחב כיוון שיש יותר מקומות שצריך להית בהם ויותר אורחים שצריך לצלם. בדרך כלל צוות זה יחזיק חתונה עד 350 אנשים. כל 50-100 אנשים נוספים ידרשו צלם סטילס נוסף ובחתונות גדולות של 500 אנשים ויותר מומלץ לכלול צלם וידאו נוסף וצילום באמצעות רחפן.

איך לבחור צלם לחתונה?

צלם חתונות איכותי יהיה צלם שגם יהיה לכם כימיה טובה בשיחות ובפגישה עמו, גם כזה שתרגישו אתו בנוח לבקש, לשאול ולהתייעץ בנוגע לצילום החתונה והפקת האלבום וסרט החתונה וגם כמובן שיהיה מתאים מבחינת המחיר. לכל אלה נוסיף פרמטר אחד לא פחות חשוב והוא מידת המקצועיות של הצלם שממנה תוכלו להתרשם על ידי תיק העבודות שלו.

כמה תמונות מצולמות וכמה אלבומים נקבל?

בכל תמונה מצולמות בין 2000 ל-3000 תמונות בדרך כלל. לאחר סינון האלבום יכלול כ1500-2000 תמונות לערך. בדרך כלל נהוג לתת 3 אלבומים. אלבום אחד מהודר לבני הזוג שהתחתנו ו2 אלבומים נוספים אותם יוכלו בני הזוג לחלק להוריהם כמזכרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *