פרחים בדרך לחופה

איזה פרחים צריכים להיות בחופה על מנת לא להגזים וליצור אווירה חגיגית יותר?

פרחים הם קישוט מרהיב בכל חתונה וכל כלה מארגנת לעצמה זר כלה שתישא איתה עד לחופה ואחרי הטקס תשליך אותו לעבר חברותיה ומי שתופסת היא המתחתנת הבאה. בנוסף לזר הכלה נהוג לקשט אולמות אירועים עם פרחים בצורות ובסגנונות שונים, ועל מנת לעשות זאת בטעם טוב וללא הגזמה, מומלץ לעשות עיצוב חופה בדרך עדינה ולא המונית. יש פרחים המתאימים לחופה ויש פרחים שפחות מתאימים ולכן לפני שאתם מחליטים על פרחים בחופה מומלץ להתייעץ עם שוזרת פרחים מקצועית שתוכל לארגן לכם חופה אסתטית, אבל לא בצורה מוגזמת.

דרכים שונות של עיצוב החופה עם פרחים

כיום נהוג שהחתן והכלה צועדים על מרבד אדום המוביל אותם לחופה כאשר האורחים מתקבצים בצידי המרבד בישיבה או בעמידה. במקומות אלה נהוג לפזר פרחים לבנים לצידי במרבד והדבר מעניק למסלול ההליכה חגיגיות מיוחדת במינה. בנוסף, ניתן לקשט את איזור החופה בזרים עומדים משני צידי החופה ולשם כך יש להשתמש בפרחים בעלי פריחה גדולה ומרשימה שניתן יהיה לראות אותם גם מרחוק.

פרחים המתאימים לחופה יכולים להיות מהסוגים הבאים:

  • ·         פרחים לבנים בסידורי פרחים מרהיבים
  • ·         פרחים צהובים או ורודים
  • ·         פרחי שדה צבעוניים
  • ·         פרחי חמנייה גדוליםפרחים לחתונה

את סידור הפרחים עדיף לעשות על ידי אנשים מקצועיים המיומנים בסידורי פרחים לחתונות ולחופות כדוגמת פרחים פתח תקווה המתמחים בארגון וקישוט אולמות וגני אירועים בחתונות. חשוב לזכור כי את סידורי הפרחים נהוג לפזר במקומות שונים באולם האירועים לרבות רחבת הקבלה של האורחים, איזור החופה, וכן מסביב לאיזור האוכל והריקודים. ויש המוסיפים סידור פרחים מיוחד ומרשים גם בצד שולחן הזוג המתחתן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *