עלויות קייטרינג כשר

כמה עולה קייטרינג – אם לא תשאלו, איך תחסכו?

שירותי קייטרינג משמשים אותנו באירועים רבים, ומהווים על פי רוב את החלק העיקרי בכל אירוע ואירוע. יש מגוון חברות קייטרינג אשר מספקות שירותים שונים, ואין ספק כי השאלה כמה עולה קייטרינג תלוייה בגורמים רבים. בראש ובראשונה תלוי המחיר של קייטרינג באיכות האוכל אשר יוגש לכם ובשם השף אשר מכין אותו. הטווחים במחירים יכולים להיות מאד גדולים, והדבר לא נמדד דווקא במספר המנות אשר יוגשו בסופו של דבר, אלא באיכותן ובייחודן. מרכיב נוסף שמשפיע על המחיר הוא האם אותו קייטרינג נבחר הוא כשר אם לאו.

הגורמים המשפיעים על מחיר קייטרינג

כפי שנאמר שני הגורמים העיקריים המשפיעים על המחיר הם סוג האוכל המוגש ושם השף. כאשר אתם מעוניינים בקייטרינג יוקרתי (גורמה) יש להשוות במחירים בין השפים המקבילים באותה הרמה ולא יהיה נכון להשוות אותם לקייטרינג של גן אירועים ממוצע. בכל הנוגע לחברות קייטרינג המתחרות במרכז השדה של התחום יהיו מספר גורמים שישפיעו על המחיר:

  • מספר האורחים – למספר האנשים יש השפעה על המחיר הסופי למנה וככל שמספר האורחים גדול יותר  ניתן להתמקח על המחיר באופן יעיל יותר. זכרו: הורדה של 5 שקלים למנה כאשר אתם מזמינים 400 איש זה אומר 2000 ₪ חיסכון.
  • התפריט – התפריט קובע את מחיר המנה וכאשר אתם מזמינים קייטרינג עליכם לדעת שניתן לשחק עם מרכיבי התפריט. כמה סוגי בשר יוגשו? כמה תוספות וסלטים? כמה מנות אחרונות יוגשו? וכדומה. מחיר המנה יורכב בסופו של דבר ממספר המנות שתרצו להגיש לאורחים שלכם כאשר אין הבדל גדול בין תפריט בשרי או חלבי באופן עקרוני.
  • משקאות – גם למרכיב המשקאות השפעה על המחיר. תפריט עם יין או בלי יין? תפריט עם משקאות קלים בלבד ומים? תפריט עם אפשרות למשקאות חריפים? וכדומה.

מחיר ממוצע של מנה באולמות האירועים עומד על בין 150 ל 180 ₪ , אבל כפי שנאמר המחיר יכול להשתנות משמעותית בהתאם לתפריט, מספר האורחים ואיכות האוכל.

המאמר באדיבות "גולד קייטרינג כשר"

אודות כותב המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *