עומדת להתחתן? זה הזמן לתכנן מסיבת רווקות!

טרנד חדש אצל זוגות לחגוג מסיבת רווקות ליפני היום המאושר בחייהם בו הם מתחתנים, מסיבת רווקות היא בעצם דרך לחגוג את הנשיות ואת היום האחרון כאישה נקבה רווקה. במסיבת רווקות משתתפות רק חברות מהמין החזק ממין נקבה, המון בנות בוחרים לחגוג את היום המיוחד הזה בהמון דרכים ובכל מיני סוגים שונים של מקומות.

רעיונות למקומות שאפשר לחגוג בהם  את מסיבת הרווקות:

יאכטה – מסיבת רווקות על יאכטה היא אחת הדרכים הנפוצות ביותר לחגוג את היום האחרון כרווקה, מסיבת יאכטה היא הדרך הנפוצה ביותר למסיבת רווקות משום שיאכטה בלב הים מרוחקת מכל אדם ונותנת אווירה חופשיה יותר וכיפית יותר לעומת מבנה סגור, אפשר במהלך ההפלגה להדליק מנגל בשרים על היאכטה קצת מוזיקה ושתייה והמסיבה שלכן תיחרט לכל  הבנות בזיכרון כך שאף אחת לא תשכח את מסיבת הרווקות שלך בלב הים על יאכטה. מעבר לכך גם אפשר לשלב גם אטרקציות ימיות במקביל למסיבה ולשייט,  אטרקציות ימיות כמו סקי מים , מתנפחים בים, וקפיצה למים בלב הים ושחייה עם דגי. מסיבת יאכטה מותירה אחריה גם תמונות מרהיבות יותר וצבעוניות יותר עם המון רקע תכלת.

המצלה על יאכטות למסיבת רווקות – http://www.posidon.co.il/?page_id=3870

לופט – חגיגת מסיבת רווקות בלופט היה גם דרך מאוד שכיחה, ומאפשרת עוד אטרקציות כמו מערכת סאונד מובנת לקריוקי ופנסי תאורה אגרסיביים יותר ממה שיאכטה יכולה להציע. לופטים רבים היום מכילים גם בריכה שמעלה את רמת העונג במסיבה ומאוד אפקטיביים בעונת הקיץ , בעונת החורף הלופטים מצעים ג'קוזי חם כתחליף לבריכה קרה.

חוף ים – עוד רעיון מעולה למקום בו ניתן להרים מסיבה מעולה בלי עלות שכרות שטח היא בחוף הים, אך הערכות למסיבה כזו כרוחה בעבודה רקה והמון דאגות כמו : לדאוג לתאורה למוסיקה ורמקולים, גנרטור חשמל, צריך לדאוג גם לציוד רב נוסף כמו כיסאות שולחנות צלחות סכום ואוכל. לכן רוב הבנות נמנעות מלחגוג את המסיבה שלהן בחוף הים למרות שבהחלה יכול להישמע כפתרון זול למסיבה מושלמת.

drink-654938_640

אם עוד לא בחרת את הדרך שלך לחגוג את היום המיוחד והאחרון שלך כרווקה מאוד מומלץ לגוון ולחשוב יצירתי על רעיונות לחגיגה שלא בהכרח חייבת להיות במקום סגור אלה יכול להיות גם בילוי משותף עם החברות שאת הכי אוהבת במקום מרוחק, דוגמא טובה היא לבנות שמתפנקות ביום ספא או יום כיף אחר נוסף כחגיגה, יש בנות שיום קמפינג ואטרקציות בטבע מאוד ימצא כן בעיניהן .

בהצלחה בארגון מסיבת הרווקות שלך!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *