מתחתנים? כך תדאגו לניקיון הספה שלכם

הספה שלכם היא רהיט חשוב ומרכזי ביותר, ואתם צריכים לדאוג לניקיונה היטב

בחיי היום יום בבית שלכם, קשה לחשוב על רהיט בעל חשיבות גדולה יותר ובעל מרכזיות בולטת יותר מהספה. בין אם מדובר בספה מרכזית אחת ובין אם מדובר בסט של סלון עם כורסאות וספות שונות, מדובר ברהיטים שנמצאים בשימוש נרחב ביותר בחיי היום יום בבית, שמהווים מרכז של חלל המחייה בבית, ומשום כך ברור מדוע אתם רוצים לשמור על המראה האיכותי שלהן ועל השימוש האיכותי שלכם בהן לאורך זמן. לשם כך, צריך לדעת כיצד לבצע ניקוי ספות וכיצד לשמור על ניקיונן לאורך זמן – ואנחנו ננסה לעזור לכם עם מטרה זו.

כמה דברים שחשוב לדעת על ניקיון יעיל של הספה ועל שמירה על הניקיון שלה

  • איך מנקים כתמים? ניקוי ספות מכתמים הוא לא עניין של מה בכך. ניתן לעשות זאת באמצעות כביסה של הריפוד, במידה ומדובר בריפוד בד ניתן להסרה. ניתן לעשות זאת באמצעות חומרים ייעודיים לריפוד עור או בד אותם משפשפשים ומשרים על הספה, וניתן גם לעשות זאת באמצעות שירות מקצועי וחיצוני שיחדש את מראה הספה שלכם ויסיר ממנה כל כתם. באמצעים ביתיים, ניתן לנסות להשתמש גם בחומץ לבן כחומר מסיר כתמים יעיל.
  • איך שומרים על הניקיון? ניקיון הספה שלכם הוא לא רק ניקוי ספות במצב של כתמים, אלא גם שמירה על הנראות ועל הניקיון של הספה לאורך זמן. את זה עושים דרך הקפדה על ניקיון במטלית לחה באופן תקופתי, שאיבת אבק ולכלוך לפחות אחת לשבוע, והקפדה גם על שגרה נכונה שמרחיקה גורמים מלכלכים כמו מזון או יין מקרבת הספה – גורמים שיכולים לגרום ללכלוך שיהיה קשה להוריד.

תמיד כדאי לפנות לשירות מקצועי במידה ויש צורך בניקוי יסודי ומקצועי של הספה

במידה ואתם צריכים לבצע ניקוי ספות עור או בד, ואתם לא צריכים רק לשאוב אבק או לרענן מעט את מראה הספה, כדאי לכם תמיד לפנות לשירות חיצוני ומקצועי בתחום. הסיבה לכך היא שאנשי מקצוע בתחום ידעו לספק לכם את המענה המקצועי ביותר בניקוי הספה שלכם – מענה שמבטיח את המראה האיכותי שלה לאורך זמן.

מחפשים מידע על ריפוד ספות? לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *