מגשי אירוח לאירועים – מתוקים ומלוחים

אחד מן הדברים שבני זוג חייבים להסדיר זמן רב טרם החתונה הוא העניין של חברת הקייטרינג. בעוד ישנם אולמות אירועים אשר מאפשרים את השירותים של השף המקומי שאיתם הם עובדים בלבד אחרים מאפשרים להביא ולבחור כל סוג של שירותי קייטרינג שבו בוחרים בני הזוג עבור אירוע החתונה, הברית, או בר המצווה שהם עומדים לחגוג בעתיד הקרוב. בחירה שלחברת קייטרינג אינה עניין פשוט מכיוון שיש לא מעט חברות קייטרינג אשר מספקות שירותים נהדרים עם ביקורות נלהבות מאנשים באינטרנט ואנשים שאתם מכירים באופן אישי, עדיין לאחר הבחירה הקשה הזאת, רגע לפני שנמצאים בשבועות הקרובים למועד האירוע בעלי השמחה יצטרכו לבור מבין שלל של מנות את אלה שיהיו בתפריט שיוגש באירוע שלהם. כאן מתחילה הבעיה…

איך בוחרים מגשי אירוח לאירועים

נכון. אחרי שמביטים פעם ראשונה בתפריטים האפשריים שחברת קייטרינג מציעה ללקוחות שלה מתחילים להבין כי ישנה חוברת די מרשימה שמציגה רשימה ארוכה של מנות פתיחה, מנות שיוגשו בבופה, מנות עיקריות מנות שנמצאות על גבי מגשי אירוח ומנות של קינוח שממש שלא מבינים איך אפשר לבחור מביניהן משהו ספציפי כאשר כולן נשמעות כה מגרות. אם מדובר באירוע שבו אתם מחליטים להגיש מגשי אירוח לאירועים כמו באירוע שנערך בשעות הבוקר עבור אנשי הצוות לכם בחברה, אתם תגלו כי מגשי אירוח הם הדבר הכי נהדר שיכלו לחשוב עליו עבור אירוע וזה מושלם לאירוע הספציפי שלכם. איך יודעים מה בוחרים? מחלקים את הבחירה למגשים של מתוקים, מגשים של מלוחים ומגשים של סלטים, ומתקדמים.

הבחירה של מנות מתוקות

נכון, זה יכול להיות מאוד מבלבל לנסות לבחור בין קינוחים העשויים מסופלה שוקולדי ונימוח, קינוחי טארטלט בבצק פריך או במיני פאי מגרה שממש רוצים כבר ללכת לטעום לפני שבוחרים באופן סופי. האופן שבו כל אלה יושבים על גבי מגשי אירוח לאירועים הוא מופע של ממש, וישנו ספק גדול בנוגע ליכולת של מישהו לבחור רק כמה מנות בודדות עבור האירוע שלו. לכן, חברות קייטרינג חכמות מארגנות גם את האפשרות להכין מגשי אירוח שעליהם יהיה מבחר של קינוחים קטנים ומתוקים שמהם יוכלו לבחור האורחים את אלה שהם מעדיפים בעצמם. הם יכולים להחליט אם לעצור בקינוח הראשון או בשלישי, הבחירה כולה נתונה לשיקול דעתם.

הבחירה של מגשי אירוח עם מנות מלוחות

לפני שמגיעים אל הקינוחים יש לארגן כמה סוגים של מנות מלוחות אשר יוגשו על גבי כמה מגשי אירוח לאירועים בצורה שתשביע את כל האורחים מבחינת כמות ותהיה מגוונת דיה כדי שכולם יוכלו ליהנות ממבחר רחב של טעמים מלוחים שכולם אוהבים לאכול מהם עוד ועוד…שילוב של לחמניות ביס, מיני פוקצ'ות, סלטים מסוגים שונים , מיני קישים ומיני פשטידות עושים את העבודה בצורה נהדרת וטעימה לכל סוג של אירוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *