מבוגר? גם אתה יכול להתחתן בצורה מושלמת

באדיבות הגיל השלישי- עזרים ופתרונות איכות לגיל השלישי – http://www.thirdage.co.il/

אנו רגילים לחשוב לעתים על חתונה בתור אירוע אשר בו מתמקדים בזוג הצעיר, שנמצא בין גיל 20 ל 30 על פי רוב, כאשר הדבר מהווה מעין פתיח לחייהם. יחד עם זאת, אנו חיים כיום בעידן, אשר בו אנשים מבוגרים רבים, מבקשים להתחתן. רבים עושים זאת כדי לפתוח פרק ב' או ג' לאחר גירושין או מותו של בן הזוג. עבור לא מעט – מדובר אפילו על פרק א' והפעם הראשונה אשר בה הם החליטו להתמסד. כך או כך, ראוי לדעת כי לא משנה בני כמה אתם – תמיד תוכלו להתחתן באופן מושלם. אז מה צריך לזכור לקראת תכנון החתונה שלכם הלכה למעשה?

כמה דברים מיוחדים

  • שמלת כלה – גם כלה בת 70, צריכה שמלת כלה יפיפה שתגרום לה להרגיש מיוחדת. יש כיום אפשרות לקנות שמלת כלה איכותית ויפה במיוחד, אשר מתאימה לנשים מבוגרות. בגיל מבוגר, אפשר להשלים את השמלה עם ג'קט איכותי במיוחד, וכן נהוג לבחור בשמלות עם כתפיות ארוכות יחסית. ניתן אף להיעזר במחטבים.
  • איפור כלות – כלה ביום חתונתה תרצה איפור איכותי, וכלה מבוגרת לא יוצאת מהכלל. על פי רוב, אצל נשים מבוגרות החשיבות באיפור הוא בכיסוי הקמטים הבולטים ביותר, העלמת כתמים שנוצרו על העור לאורך השנים, וכן חידוד קווי הפנים השונים, שלעתים נאבדים.
  • חליפת חתן – כמובן שגם החתן צריך להיראות במיטבו, בפרט אם מדובר על חתן מבוגר. מבחינה זו, חליפת החתנים יכולה להתאים גם לחתן בן 20, וגם לחתן בן 70, ואין ספק שמדובר על יתרון משמעותי.

לתכנן חתונה בלתי נשכחת

אם אתם עומדים להתחתן בגיל מבוגר, אל תשכחו שמדובר בסופו של יום על פתיחתו של פרק חדש ומרגש מאד בחייכם. אתם מוזמנים לפנות לכל הגורמים המקצועיים הרלוונטיים, שיסייעו לכם בתכנון החתונה המרגשת שלכם. כך תוכלו לחגוג אירוע בלתי נשכח עם כל בני המשפחה והחברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *