לקראת החתונה לא שכוחים את הטרנד של פסיפס קרמיקה!

מה צריך להיות אחד הקריטריונים החשובים שלכם לבחירת המקום לחתונה שלכם? ברור שאתם תרצו מקום שבו תהיה אווירה נעימה, שיהיה מקום לכל האורחים, קייטרינג מעולה, וכיו"ב. אולם, כשבוחרים אתה מקום לחתונה, חשוב לא להתעלם מעוד אזור חשוב במתחם – והוא כמובן רחבת הריקודים. למעשה, רחבת הריקודים תהיה האזור שבו אתם והאורחים תהיו הכי הרבה זמן, ולכן חשבו שהרחבה תהיה גדולה יפה ומיוחדת, וחשוב מכל – תכלול את הטרנד הלוהט של פסיפס קרמיקה בתור משטח! אבל למה דווקא הקרמיקה היא החשובה?

 מתחתנים? יש פרחים מה עם הקרמיקה?

החיבור המעולה בין הקרמיקה לבין הרחבה 

  • מראה צבעוני – כשיש פסיפס קרמיקה ברחבת הריקודים, הדבר מבטיח לכם משטח מגוון מאד במראה שלו. במקרים הללו, יהיה שילוב בין אריחי קרמיקה שונים, וליצור מראה צבעוני ומגוון במיוחד. ברור שברחבת הריקודים אתם תחפשו עיצוב מאד מגוון מהבחינה הזו, שיקנה אווירה מיוחדת. השילוב של הפסיפס הצבעוני עם התאורה הצבעונית והמגוונת ברחבת הריקודים – יוצר כמובן רחבה מיוחדת מאד שמזמינה את כולם לרקוד ולשמוח.
  • עמיד מאד לרחבה – כדאי מאד לזכור כי רחבות ריקודים צריכות שלאת עליהן עשרות אנשים, שלא בדיוק מרחמים על המשטח – אלא ממש רוקדים וקופצים בכל הכוח. מכאן יש יתרון ברור לכך שיהיה ריצוף עם פסיפס קרמיקה, משום שהקרמיקה מהווה חומר חזק ועמיד במיוחד, שיכול להתאים גם לרחבות ריקודים עמוסות במיוחד. מבחינתכם, כחתן וכלה, חשוב לכם שהאורחים ייהנו מהריקודים לאורך כל הדרך, לא יחליקו ולא יחששו לרקוד ולשמוח אתכם – ואתם מחפשים את המשטח המתאים של הקרמיקה לצורך כך.

ואיך מבררים את זה?

אם אתם לא מצליחים לזהות את האריחים שבהם משתמשים לרחבת הריקודים – אל תתביישו, אלא פשוט תשאלו את המנהלים במתחם שאליו אתם פונים. כך תוכלו לראות האם הטרנד הגיע גם למקומות שאתם מחפשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *