לגור ביחד לפני או אחרי החתונה?

זוגות רבים מתלבטים בשאלה, האם כדאי לעבור לגור יחד לפני החתונה או אחריה. בנושא הזה הדעות חלוקות לא פעם, ואילו לכל זוג יש דעה אחרת משלו אשר יכולה להיות מושפעת מההורים, קרובי משפחה וחברים. המאמר הבא יציג בפניכם את הטיעונים בעד ונגד כל החלטה, על מנת שלפני שאתם כבר מזמינים את חברת ההובלות אשר תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה.

 

מעבר דירה לפני החתונה

זוגות אשר תומכים ברעיון של מעבר דירה לפני החתונה עושים זאת ממספר סיבות עיקריות:

  • יש הטוענים כי לא ניתן להכיר את בן הזוג בצורה טובה אם לא גרים קודם יחד. מגורים משותפים יכולים לחשוף צדדים בבן או בת הזוג שלא הכרתם קודם. פתאום אתם מגלים שבן הזוג שלכם מבולגן, אוהב לישון עם אורות, נוחר, או גרוע מכך לא יודע לשמור על הניקיון. אמנם אלו הם דברים אשר נראים שוליים מהצד, אך הם עשויים לגרום ללא מעט מריבות ותסכולים.
  • התחייבות: הזמנת חברת הובלות לפני החתונה מראה על סוג של התחייבות מסוימת אחד בפני השנים, ועל רצון לעתיד משותף יחד.

 

מעבר דירה אחרי החתונה

זוגות אשר תומכים דווקא במעבר דירה אחרי החתונה פועלים על פי השיקולים הבאים:

  • עתיד משותף: רבים רואים באירוע החתונה כסוג של התחייבות אחד כלפי השני לעתיד משותף. מעבר דירה אחרי החתונה נעשה אחרי שכבר התחייבתם זה לזו, והוא נעשה ברוח אחרת, מחייבת הרבה יותר.
  • עומס: לפני החתונה ישנו עומס של ארגונים שונים, אשר אינם מאפשרים זמן גם לחיפוש ולבחירה של נכס. אחרי החתונה יוכלו הזוג יכול להתמקד בלחפש בית לרכישה או להשכרה, להחליט על אזור מגורים משותף, להזמין חברת הובלות ולעשות זאת ברוגע ובהנאה.

 

עניין של בחירה

ההכרעה בעניין מעבר הדירה, הובלות ואריזות היא בחירה אישית של כל זוג וזוג באשר הוא. חשוב שתנהלו שיחה משותפת על הדברים, ובסופו של דבר תשתדלו לבחור במה שהתחושה אומרת לכם, ולא במה שהאחרים חושבים בעניין זה.

  הובלות המאה- שירותי אריזה , הובלה ואחסנה באחריות מלאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *