חתונה חד פעמית על גדות הבריכה

מעוניינים בחופה שאיש לא ישכח? רוצים לחגוג חתונה בצורה מקורית וייחודית? אם אתם רוצים באמת אירוע בלתי נשכח – אתם יכולים לתכנן את החתונה שלכם, כך שטקס החופה יהיה על גדותיה של בריכה מושקעת במיוחד. מאחר שהיום המחירים של בריכות הפיברגלס הפכו להיות נמוכים יותר, ניתן למצוא יותר מקומות שכוללים בתוכם את הבריכה הנ"ל – ומאפשרים לכם כזוג לעתיד, לחגוג את החתונה המדהימה שלכם.

חתונה על גדות הבריכה

חתונה על גדות הבריכה

מהם היתרונות בחתונה על הבריכה?

  • עיצוב מהמם – אי אפשר להתעלם מהמראה של חופה שנערכת בשעות הערב, לצד גדות הבריכה. התאורה המדהימה משתקפת בתוך המים של הבריכה, והדבר מקנה לכל החופה שלכם אווירה קסומה של ממש. האורחים שלכם יכולים לשבת משתי גדות הבריכה, והמראה שנשקף מולם הוא חד – פעמי ובלתי נשכח.
  • ישיבה נינוחה – אין כמו הרקע של הבריכה, בתור אזור מדהים לישיבה עבור האורחים שלכם. על הדשא של הבריכה אפשר להציב ריהוט איכותי מעץ, שיאפשר לאורחים שלכם לשבת נינוחות. כמו כן, הרקע של הבריכה הוא מושלם לפינות ישיבה אלטרנטיביות ייחודיות – עם אפשרות להציב ספסלים מיוחדים, פופים, וכיו"ב.
  • חתונה גם בצהריים – עוד יתרון משמעותי בחתונה ליד בריכת פיברגלס, הוא בכך שאפשר לחגוג גם בשעות הבוקר או הצהריים. הבריכה מספקת לנו רקע מעולה גם לחתונה באוויר הפתוח, תחת השמש, באווירה קיצית. הדבר מאפשר לכם להיות גמישים מאד בתכנון החתונה שלכם.

ועם מי מפיקים את החתונה?

אם אתם רוצים לחגוג חתונה מדהימה לגדות בריכה איכותית במיוחד, במתחם יוקרתי ומיוחד – חשוב כמובן לפנות למתחם מתאים מראש, ולציין כמובן שאתם רוצים לארגן חתונה. כך תוכלו לדעת איך לעצב את החופה שלכם בצורה הטובה ביותר, וכמובן לדעת האם עליכם ליצור קשר עם נותני שירות נוספים (קייטרינג, פינות ישיבה, וכו') לתכנון החתונה.

המידע מוגש באדיבות: טל פיברגלס – ייצור בריכות פיברגלס

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *