הטרנד החדש של "חתונה מעופפת" באמצעות עגורן

איך שלא נסתכל על זה בעידן הנוכחי רבים מהזוגות אשר מתכננים את אירוע החתונה שלהם, מחפשים בכל דרך להפתיע את האורחים עם גימיק יוצא דופן ומיוחד במינו. אחת הדרכים היותר מעניינות לעשות זאת היא באמצעות עגורן…כן, כן…עגורן.

חתונה מעופפת

כולנו מכירים את הביטוי עגורן מענף הבנייה, אך מסתבר כי לאחרונה הוא הופך להיות חלק בלתי נפרד גם מתחום האירועים. חתן וכלה המחפשים אחר חתונה בלתי נשכחת יכולים לנצל את היתרון של הכלי הזה ולשבור את הכוס בשחקים. חתונות אלו מתאימות לקהל של 50-500 מוזמנים, הן משאירות רושם בלתי נשכח ויש להן נוכחות שקשה להתעלם ממנה.

ההצלחה של חתונה מעופפת באמצעות עגורן נובעת ממספר סיבות בולטות. ראשית, היום כבר קשה להפתיע את האורחים ולכן בני זוג הבוחרים להתחתן לא תמיד יודעים מה לבחור. חתונה מעופפת היא מהבחינה הזו הזדמנות יוצאת דופן להגשים חלום, לייצר חוויות משותפות וליהנות יחד עם חברים ובני משפחה. שנית, מבחינת מחירים ועלויות אין הרבה הבדלים בין חתונה מעופפת לבין חתונה בגן אירועים יוקרתי. לעיתים עדיף להשקיע באירוע ייחודי בשחקים מאשר להתפשר על סטנדרטים רגילים של אולמות.

כללי בטיחות של חתונה מעופפת

ההצלחה של חתונה מעופפת תלויה במידה רבה בהקפדה על כללי הבטיחות. למזלם של בני הזוג, השימוש בעגורנים נפוץ כבר שנים רבות ולכן כושר ההרמה וכושר הנשיאה אינם נתונים בספק. מנוף גדול טיפוסי יכול להגיע ללא תמיכה לגובה של 80 מטרים, כאשר בעזרת משקולות נגד יש אפשרות להרים משקל של 18 טון למרחק של 70 מטר מהציר.

אלו הגורמים המשפיעים על כושר הנשיאה:

–          חומרי הגלם מהם מורכב המנוף

–          כושר הנשיאה הכולל על פי הבסיס של המנוף

–          חוזק הבנייה של הזרוע הארוכה

–          כמות משקל הנגד המוצב בקצה הזרוע הקצרה

היכרות עם הגורמים הללו מרחיבה את אפשרויות השימוש במנוף ומבטיחה חתונה בטוחה לחלוטין. ההמלצה העיקרית היא להתייעץ עם נציגי החברות המתאימות ולברר לגבי שילוב של מנוף באירוע הבא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *