גם כשמתחתנים – תורמים לסביבה

חיסכון בחשמל הוא דרך חיים ואפשר לפגוש בו גם בצמתים לא צפויים. מלבד חיסכון בבית, בעסק או במשרד, יש צורך בשמירה על איכות הסביבה אפילו במהלך אירועים חברתיים. בני זוג המעוניינים לערוך טקס ולהתחתן כדת משה וישראל חייבים לקחת בחשבון את הנושא של חיסכון בחשמל, באנרגיה ובמשאבים מיותרים. אך כיצד עושים זאת ועל מה כדאי לשים דגש?חיסכון בחשמל

הבדיקה הראשונה שחשוב לבצע טרם החתונה היא של המערכות החכמות לחיסכון בחשמל באולם. יש אולמות המקפידים על שימוש במערכות המתקדמות ביותר, לעומת גני אירועים אחרים המעדיפים לזהם את הסביבה, לבזבז חשמל ולהטיל את העלויות על בעלי האירוע. הבדיקה השנייה שכדאי לבצע היא לגבי המודעות לחשיבות של שמירה על איכות הסביבה. רצוי להתייעץ עם נציגי האולם, לברר על מערכות חיסכון קיימות ולבדוק איך אפשר לתרום לסביבה לפני ואחרי החתונה.

טיפים בבחירת אולם לחיסכון בחשמל

היתרון הגדול ביותר של בחירת אולם חסכוני הוא שמירה על איכות הסביבה וצמצום הוצאות. מערכות חיסכון מייעלות את עבודת האולם ומבטיחות מחירים נמוכים יותר. על מנת לנצל את היתרון הזה כדאי להיעזר בטיפים הבאים כבר בשלב בחירת האולם:

–          היעזרו בהמלצות של חברים ובני משפחה

–          השתמשו באתרי אינטרנט על מנת להשוות בין אולמות

–          הציבו רשימת צרכים ודרישות

–          הגדירו מראש את כמות האורחים ואת הגילאים שלהם

–          ספרו את האורחים המאשרים הגעה והימנעו מהוצאת מנות מיותרות

–          נצלו את הניסיון של מנהלי האירוע על מנת לשדרג את החתונה מבלי לבזבז חשמל

לסיכום, עדיף להקים משפחה ולהתחיל את החיים המשותפים תוך הקפדה על עקרונות של חיסכון בחשמל ותרומה לסביבה. יש אולמות המאפשרים את קיום העקרונות הללו בצורה פשוטה, נוחה ויעילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *