איזה בלונים מתאימים לאירוע גדול?

בלונים לאירועים

בלונים לאירועים

כבר המון שנים שעושים שימוש בבלונים לשיפור העיצוב באירועים שונים, כפרטי דקורציה, כדרך לעשות שמח וכדרך למשוך תשומת לב. בלונים הם פריט נהדר שאפשר לקשט אתו כל מקום, להפוך כל אירוע לאירוע שמח ונפלא יותר ועוד. אם תסתכלו על אירועים ללא בלונים ותיקחו חלק באירוע עם בלונים תרגישו את ההבדל. ככל שהאירוע גדול יותר ויותר אנשים לוקחים בו חלק כך גדלה החשיבות של שימוש בבלונים באירוע שלכם. תוכלו לעצב קשת בלונים מיוחדת, להכין כיתוב ענק עם שם העסק או חתן השמחה, לעצב מספרים ועוד אינספור דוגמאות וצורות מבלונים במגוון צבעים. פשוט חגיגה לעיניים!

קסם מופלא באירוע שלכם:

המיוחד בבלונים הוא הגיוון שלהם. הם מכניסים אותנו ישירות לעולם קסום של צבעים, גדלים שונים, צורות שונות ואינספור סגנונות עיצוב אפשריים רק כפרי הדמיון שלכם. תוכלו להשתמש בבלונים עם עיצובים מוכנים מראש: בלוני מותגים, בעלי חיים, כלי רכב, כוכבים ועוד. תוכלו גם להשתמש בבלונים רגילים או שילוב בין בלוני מיילר לבלונים רגילים כדי להכין עיצובים מיוחדים שיהפכו את האירוע שלכם להרבה יותר ססגוני ומיוחד. הקהל שלכם יאהב להצטלם עם הבלונים ובמיוחד עם הצורות המיוחדות וייהנה מהרבה יותר אנרגיות חיוביות במקום כשאלה יהיו שם.

מדוע דווקא קישוט בבלונים?

ראשית זה שאתם מקשטים בבלונים לא מונע מכם להשתמש בסוגים אחרים של קישוטים ותפאורה. השימוש עם בלונים לאירועים כפי שרשמנו בפסקה הקודמת הוא כפרי הדמיון. כלומר תוכלו לעצב אתם כל דבר שאתם רוצים כך שהם מתאימים גם לאירועים גדולים של חברות גדולות וגם לימי הולדת עם 10 משתתפים. הבלונים הם מוצר זול יחסית וכשקונים כמות העלות ליחידה עוד יורדת. הבלונים יכולים להגיע במגוון רחב של צבעים וניתן להתאים את הבלונים לצבעים המתאימים לקונספט התפאורה באירוע שלנו. כך למשל אם אתם מארגנים אירוע חברה אז צבעי הבלונים יכולים להתאים לצבעי הלוגו של החברה.

דוגמאות לבלונים שיכולים להתאים באירועים גדולים:

  • אירועי חברה – אם אתם חוגגים יום הולדת לחברה, מעבר למשרדים חדשים או השקה של מוצר חדש תוכלו לשלב בקלות בלונים ועיצובי בלונים מיוחדים באירוע שלכם. לשלב בלונים בצבעי החברה ואולי אפילו לעצב את שם החברה עם הבלונים אם תרצו.
  • הפנינג וימי כיף – גם מתחמי הפנינג וימי כיף מלאי אטרקציות בשטח פתוח יכולים להיות מקום נהדר לעיצובי בלונים. עמודים וקשתות בלונים, חלוקת בלוני הליום לילדים ועוד.
  • ימי סטודנט – אחד הדברים המיוחדים בימי סטודנט מלבד ההופעות והאטרקציות השונות הוא השמחה, הצבעוניות, המפגשים החברתיים בני כל העדות הלומדים במוסד האקדמי וכיאה לכל זה – שילוב של עיצובי בלונים מיוחדים יכול רק להוסיף לאווירה המיוחדת במקום.
  • אירוע פתיחה חגיגי – אם אתם מארגנים אירוע פתיחה חגיגי לעסק שלכם, חנוכת בית או כל אירוע גדול אחר עבורכם תוכלו להזמין עיצובי בלונים מיוחדים לאירוע שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *