אטרקציות לחתונה לכל הגילאים

 

באירוע כמו חתונה יש הזדמנות יוצאת דופן ללא כל צל של ספק לבלות יחד עם החברים הקרובים, המשפחה והקולגות מן העבודה באווירה חגיגית ומהנה במיוחד. חתונה מרכזת תחת קורת גג אחת את כל האנשים האהובים על החתן והכלה, ואשר הגיעו לחגוג איתם את האירוע הכל כך משמח ומרגש הזה בחייהם.

לפיכך, רצוי לבחור אטרקציות בצורה נכונה ומותאמת לאופי האורחים אשר צפויים להגיע, ולהכיר את היתרונות של האפשרויות השונות. אך כיצד עושים זאת, ועל מה כדאי לשים דגש?

אטרקציות לחתונה לכל גיל

כל גיל והאטרקציה שלו

ההמלצה העיקרית היא לחלק אטרקציות לפי שכבות גיל, ולהבין מה מתאים לכל אחת מהן:

א. כל הגילאים – הפרחת בלונים בחתונה נותנת מענה על הצרכים של ילדים, בני נוער, מבוגרים וגם בני גיל הזהב. אפשר להכין שער כניסה מבלונים, להפריח אותם כאשר בני הזוג נכנסים אל החופה או פשוט לקשט איתם את השולחנות בצורה יפה לעין וחגיגית במיוחד. זו אטרקציה עם מאפיינים דקורטיביים והיא אינה מחייבת היערכות מיוחדת מצד האולם או גן האירועים.

ב. מבוגרים – עבור אורחים מבוגרים, האטרקציה הרלוונטית ביותר היא שימוש בזיקוקין. יש סוגים שונים של מתקני זיקוקים המשולבים באירוע כמו חתונה. היתרון של זיקוקין הוא האופן בו הם משנים את מראה האולם, ומכניסים גם את האורחים המרוחקים אל האווירה הרצויה תוך זמן קצר.

ג. בני נוער – רצוי שבני הנוער ייקחו חלק באירוע החתונה, ירקדו מהרגע הראשון ויהיו האחרונים לעזוב את האולם. על מנת לעשות זאת ניתן לשלב אטקרציות מהסוג של מתקני קצף, גשרי תאורה וחלוקת זוהרים.

ד. ילדים – חתונה עם כמות מוזמנים גדולה כוללת בדרך כלל גם נוכחות של ילדים ואפילו תינוקות. עבורם יכולים מתקנים מתנפחים להיות חוויה בלתי נשכחת. אפשר לשים את המתקנים מחוץ לאולם, בתוכו או באיזור מיוחד הנקבע מראש ובתיאום עם נותני השירות.

לסיכום, יש אטרקציות המתאימות עבור מוזמנים בכל הגילאים. תכננו את החתונה תוך מחשבה על האטרקציות הללו ותיהנו ממה שיש להן להציע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *