אחרי החופה: מה עושים עם חשד לבגידה?

כשאנו צועדים לעבר החופה, אנחנו לא מתארים לעצמנו שיום אחד נחשוד שבן הזוג בוגד, או נגלה שהוא בוגד, ובהחלט מקווים שזה לא יגיע למצב הזה. אבל מה אפשר לעשות כשהחשד עולה?

נישואין הוא אחד הדברים המפחידים ביותר, בערך כמו המוות. הפחד מנישואים בקרב אנשים רבים נובע בעיקר ממקרי בגידה שמתרחשים במערכות יחסים רבות. הדבר האחרון שאדם שצועד לעבר החופה רוצה הוא למצוא עצמו בתוך מערכת יחסים שאין בה מונוגמיה, ובן הזוג בוגד.

אז מה אפשר לעשות במקרה שיש חשד לבגידה? במקרה כזה, אפשר לפנות אל חוקר פרטי בגידות ולהסביר לו את המצב. אם הוא רואה שאכן יש סיבה לחשוד שבן הזוג בוגד, הוא יוכל להתחיל בחקירה, שבין היתר תכלול מעקבים אחר בן הזוג, צילומים, האזנות וכדומה.

חשוב לומר שפנייה אל חוקר פרטי בגידות היא צעד נכון לא רק כשיש חשד. לצורך הדוגמא, ניקח אישה שגילתה שבעלה בוגד בה, וכעת רוצה גירושין. במידה והיא רוצה יתרון על פני בעלה בהליך הגירושין, הדבר הנכון לעשות הוא לא להתעמת איתו אודות הבגידה, אלא ללכת בחשאי לחוקר פרטי בתחום הבגידות. משום שהבעל לא יודע שאשתו גילתה שהוא בוגד בה, הוא ימשיך כהרגלו. בזמן הזה, החוקר הפרטי יוכל למצוא ראיות לבגידה, ואלה ישמשו את האישה בהליך המשפטי.

כאמור, כחלק מתפקידו, החוקר יעשה מעקבים אחר בן הזוג, ובהם הוא יעשה שימוש באמצעים שונים, כמו מצלמות נסתרות, מכשירי האזנה והקלטה ועוד. חשוב לומר שבכל מצב שבו אדם מן השורה עושה האזנות ומעקבים כאלה, מדובר בעבירה פלילית. על כן, לפני שנותנים לחוקר להתחיל בחקירה, יש לוודא שיש לו את הרישיונות המתאימים, כולל רישיון לביצוע חקירות, ורישיון לניהול משרד חקירות.

אין ספק שגירושין הם דבר כואב, בעיקר אם הם נובעים כתוצאה מבגידה של בן הזוג, אך אם כבר מאבדים את הזוגיות כתוצאה מבגידה, לפחות לעשות את זה בצורה הנכונה והמושכלת. מכאן שהדבר הכי טוב שיכול לעשות בן הזוג הנבגד הוא לשמור על קור רוח, ולתת לראיות של החוקר לדבר בעצמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *